Skúsenosti s používaním Mammax

Agnessa, Benátky, skúsenosti so Mammax

Skúsenosti s programom Mammax od Agnes z Benátok

Počas tehotenstva som veľmi pribrala. Po pôrode dojčila. Potom, samozrejme, zhodila tie kilá navyše. A to všetko negatívne ovplyvnilo moju hruď. Po bývalom krásnom, bujnom, pružnom poprsí, ktoré manžel obdivoval, nezostala ani stopa. Kamarátom bolo odporúčané, aby kontaktovali plastického chirurga, ktorý obnoví objem a tvar prsníkov. Prišla na konzultáciu, spočiatku sa zdalo, že sa rozhodla pre operáciu, ale potom odmietla. Zastavené pre jednoduchý facelift.

Ale po prečítaní na internete prehľadu používania prírodných kapsúl Mammax mnohými ženami sa rozhodla úplne opustiť služby plastického chirurga. Lákalo ma prírodné zloženie komplexu, skutočnosť, že sa dá užívať v akomkoľvek veku, absencia vedľajších účinkov. Výrobca sľúbil, že kapsuly pomáhajú obnoviť tvar prsníka po chudnutí a tehotenstve, aby doplnili prirodzený objem v prípade genetických a dedičných abnormalít. Využil som šancu a objednal som si.

Štart recepcie

Fotografie pred a po užití kapsúl, skúsenosti s používaním Mammax

A chcem povedať, že som neľutoval. Ako sľúbil výrobca Mammax, výsledok bol badateľný do týždňa od začiatku aplikácie kapsuly. Najprv som si však pozorne prečítal návod, ako výrobok používať, aké je odporúčané dávkovanie. Po týždni sa prsia stali pružnejšie, pokožka je príjemná na dotyk. Po ďalších 7 dňoch sa tvary skrášlili, reliéfy atraktívne. Prsia začali postupne zväčšovať svoj objem a získavali rovnakú príťažlivosť.

Kapsuly Mammax som pil ďalšie dva týždne, bol som ohromený dosiahnutými výsledkami. Dutina v strede hrudníka lákala krásnou pokožkou, vyhladzovala sa, deformácia poprsia takmer úplne zmizla. Hrudník je elastický, ako napríklad po výťahu alebo plastickej operácii. Strie sú prakticky neviditeľné. Rozhodol som sa piť kapsuly Mammax s plným priebehom. O dva mesiace neskôr bol môj manžel jednoducho ohromený tým, aké silné bolo moje poprsie. Ako 25-ročný, keď sme sa stretli. Po striách nebolo ani stopy, tvary sa stali skutočne sexi. Objemy pŕs sa zdvojnásobili.

Výsledky použitia

Chcem poznamenať, že pri užívaní kapsúl Mammax som nezaznamenal žiadny vedľajší účinok alebo negatívnu reakciu. Telo liek znášalo dobre, necítilo sa mu zle a necítili sa mu závraty. Naopak, telo posilnilo, zvýšilo silu. Stav pokožky sa všeobecne zlepšil. Jedná sa o skutočne efektívny komplex a za prijateľnú cenu. Ani teraz neuvažujem nad návštevou plastického chirurga a nadváhou, korekciou prsníkov. Odporúčam všetkým mladým matkám a ženám, ktoré chcú poprsiu vrátiť krásny, atraktívny tvar a objem.