Recenzie o Mammax

 • Katarína
  Po tehotenstve prsník stratil svoj predchádzajúci tvar, objavili sa strie. Chcel som ísť k plastickému chirurgovi, ale bál som sa. Na fórach som čítal o kapsuliach Mammax, využil som šancu a objednal som si. Efekt je jednoducho úžasný. Na konci kurzu sa poprsie stalo elastickým, pokožka sa stala elastickou a strie zmizli. Odporúčam.
  Mammax
 • Jana
  Od mladosti sa nemohla pochváliť krásnymi a bujnými prsiami. Nebol dostatok prirodzeného objemu. Čítal som o mammax na internete, prilákal prírodné zloženie. Objednal som si to. O dva týždne neskôr som si všimol, že hrudník sa začal vypĺňať, kontúry sa vyjasňovali. Keď som pil kapsuly na kurze, bol som jednoducho ohromený, prirodzené objemy boli doplnené.
  Mammax
 • Monika
  S vekom začali prsia strácať svoju niekdajšiu príťažlivosť. Rozmýšľal som nad faceliftom, ale pravdu povediac, som skeptický voči takýmto postupom. Kamarát odporučil kapsuly Mammax. Objednal som si a chcem poznamenať, že som bol spokojný. Poprsie sa stalo bujným, sexi, ako za 20 rokov.
  Mammax
 • Anna
  Po hormonálnom narušení som si všimla, že to malo negatívny vplyv na moje prsia. Objavili sa strie, tvary sa stali menej zreteľnými a o pružnosti nie je potrebné vôbec hovoriť. Kúpené mammax, strih. Veľkosť poprsia sa zväčšila, pokožka sa stala rovnomernou a krásnou. Teraz si môžem dovoliť hlboký výstrih. Muži sú proste blázni.
  Mammax
 • Monika
  Rozhodol som sa schudnúť, kilá navyše už nevyzerali atraktívne. Schudla som 10 kg, ale prsia mi odišli s nimi. Busta poklesla, objavili sa strie. Doporučené Mammax, kurz vypil. A hurá, hrudník bol naplnený, formy sa vrátili, pokožka sa stala neuveriteľne pružnou a žiarivou. Cena je navyše prijateľná. Odporučte všetkým!
  Mammax
Užívateľské hodnotenie Mammax
4.6
10