Top 8 najúčinnejších cvikov na zväčšenie prsníkov

Dievča vykonáva cvičenie na zväčšenie pŕs

Je ťažké nájsť ženu, ktorá bude absolútne spokojná s tvarom a veľkosťou svojich pŕs. Mnohým sa zdá, že túto „chybu" možno napraviť iba pomocou operácie. Jesť kapustu, užívať pilulky, natierať krémy - to všetko je neúčinné a niekedy nebezpečné! Na pomoc vám prídu cvičenia na zväčšenie prsníkov.

Samozrejme, nikto vám nesľubuje okamžité zvýšenie mliečnych žliaz o 3 veľkosti naraz. Súbor cvikov pomáha dodať prsiam elasticitu, predchádzať ochabovaniu a posilňovať prsný sval. Kľúčom k úspechu je správny postoj a vôľa.

Vplyv zaťaženia na stav hrudníka

Existujú dva spôsoby, ako vytvoriť požadovanú veľkosť poprsia: prirodzené a umelé. Nás ale zaujíma bezpečnosť zvolenej metódy pre zdravie, preto volíme prvú metódu. Vloženie umelých implantátov môže spôsobiť ďalšie problémy vo forme nehojacich sa jaziev alebo hnisavosti. Preto zvážte efektívny a populárny spôsob, ako zvýšiť prsia dievčaťa bez opustenia domova.

Existuje mylná predstava, že cvičenie môže pridať objem samotným mliečnym žľazám. V skutočnosti pravidelné cvičenie pomôže posilniť svaly hrudníka, vďaka čomu sa objem poprsia zväčší. Preto, milé dámy, rozlišujte pojmy žľaza a prsný sval.

Aj tie ženy, ktoré sa rozhodnú pre plastickú operáciu, budú musieť spevniť prsia pomocou fyzických cvičení. Implantáty totiž môžu ochabnuté prsné svaly oťažiť a vyzerať škaredo. Komplex záťaží je potrebný aj pre dojčiace matky, aby ich poprsie vždy vyzeralo tónované a elastické a neklesalo pod váhou mlieka.

A napriek tomu, ak sa rozhodnete zväčšiť prsia fyzickými cvičeniami, musíte byť pripravení na značné úsilie. Z troch jednoduchých tréningov mesačne vám poprsie nenarastie. Takéto zaťaženie iba napína sval a zabraňuje jeho ochabnutiu. Pre rast pŕs sa musíte zásobiť trpezlivosťou, vytrvalosťou a pripraviť sa na vylepšené tréningy až po bolesť svalov.

Pamätajte, že svaly si musia oddýchnuť od stresu, takže tréning sa nevykonáva viac ako 3 krát týždenne. Začneme formovať krásne poprsie pomocou cvičení na zväčšenie ženských pŕs, preto kupujeme skladacie činky s hmotnosťou 10 kilogramov.

Hrudník, ako má Pamela Anderson, sa vám, samozrejme, nepodarí „napumpovať" iba pomocou cvikov, no vylepšiť jeho tvar a pridať trochu na veľkosti je celkom reálne, ak nie ste leniví!

Športové oblečenie a rozcvička na cvičenie na zväčšenie poprsia

Uniforma a rozcvička

Po tom, čo ste si už naskladnili výstroj, prechádzame k športovému oblečeniu. Zabudnite na umelé syntetické tričká a tričká, neumožňujú pokožke dýchať a dokonca môžu spôsobiť podráždenie pokožky. Pre cviky na zväčšenie objemu pŕs zvoľte prírodný športový top správnej veľkosti. Podporuje hrudník, umožňuje vám voľne dýchať a nevyvoláva podráždenie.

Súbor cvičení na zväčšenie prsníkov, ako aj akékoľvek zaťaženie, by sa mal začať povinným zahriatím. Je to potrebné na zahriatie svalov, aby ste sa vyhli možnému zraneniu. Na tieto účely si môžete zapnúť svoju obľúbenú rytmickú hudbu a zapamätať si aeróbne cvičenia. 5 minút tanca stačí na to, aby sa svaly dostali do pracovného stavu.

Základné cvičenia na zväčšenie prsníkov sa vykonávajú s činkami

TOP 8 účinných cvikov

Už viete, že zväčšenie pŕs cvičením je celkom reálne! Pomocou navrhovaného komplexu dosiahnete zväčšenie poprsia o 1 veľkosť za pár mesiacov. Začneme stimulovať rast pŕs, a to skokovo.

 1. Stlačíme dlane. Zaujmite štandardný postoj: chodidlá na šírku ramien, telo rovno. Dlane preložíme pred seba tak, aby lakte boli na úrovni hrudníka. Po napočítaní do troch stlačíme dlane celou svojou silou a postupne spúšťame ruky. Techniku opakujte 10-krát.
 2. Stena. Vyberieme si dvere, ktoré sa nám v byte páčia, a postavíme sa v ich blízkosti. Východisková poloha: otočte sa chrbtom k jednému z regálov a položte ruky na opačný. Ďalej začneme stláčať stojan, ako keby sme ho chceli presunúť. Necháme pôsobiť 1 minútu. Potom sa nakloňte dopredu a znova stlačte stenu na 1 minútu. Cvičenie sa opakuje 3 krát.
 3. Uchopenie prstom. Postavíme sa rovno, nohy od seba na šírku ramien. Zdvihnite ruky ohnuté v lakťoch na úroveň tváre, zároveň sa uistite, že sú rovnobežné s podlahou. Potom prepletáme prsty do hradu a snažíme sa roztiahnuť ruky do strán. Akciu opakujeme 10x.
 4. Lyžiar. Mierne zvyšujeme záťaž a začneme vykonávať cvičenie na zvýšenie hrudníka doma s činkami. Východiskový postoj: činky v rukách, nohy na šírku ramien. Mierne pokrčte lakte a začnite s nimi napodobňovať pohyby, ktoré pripomínajú švih lyžiarskych palíc. Behajte takto minútu. Ďalej musíte zdvihnúť ruky na úroveň hrudníka, podržte ich na pár sekúnd a nižšie. Túto časť zopakujte 6-krát a celé cvičenie 3-krát.
 5. Snatch, vykonávané s činkami. Východisková poloha: ležať na chrbte, položte ruky s činkami na hrudník. Začnite prudko zdvíhať a spúšťať ruky, opakujte až 8-krát v jednej sérii. Celkový počet prístupov je 3.
 6. Plochý roh. Východiskový postoj: posaďte sa na stoličku s rovným chrbtom, vezmite si do rúk činky. Stlačte lakte do strán a ruky roztiahnite do strán. Prudkým pohybom odstráňte lakte z boku a zdvihnite ich o 90 stupňov. Podržte ich niekoľko sekúnd a spustite ich. V jednom prístupe musíte opakovať až 12-krát, celý cyklus cvičení - 3-krát.
 7. Kliky v stoji. Tým je komplex činiek dokončený. Prejdime k záverečnej časti zvyšovania svalov hrudníka doma. Otočte tvár k stene a položte na ňu dlane. Začnite tlačiť silnejšie, ako keby ste chceli pohnúť stenou. Chrbát majte neustále vystretý. Cvičenie sa vykonáva 2 minúty 3 krát.
 8. Spin. Zaujmite polohu na bruchu s dlaňami a prstami na podlahe. Kliky pre ženy sa vykonávajú v pomalom rytme, postupne sa zvyšuje počet opakovaní z 2 na 20.

Cviky na zväčšenie a spevnenie prsníkov sú ukončené strečingom. Východisková pozícia: sedí na podlahe, ohnite kolená. Skloňte sa, položte si čelo na podlahu a položte ruky pred seba. Pokúste sa natiahnuť ruky čo najviac a zotrvajte v tejto polohe 10 sekúnd. Uvoľnite svaly a opakujte 3-krát.

Nie je to mýtus – zväčšiť objem pŕs cvičením? Buďte si istí, že cvičenia vám pomôžu získať krásne zaoblené tvary, ale nie bez námahy z vašej strany. Efektívnosť tréningu môžete posúdiť podľa bolesti svalových vlákien. Správnosť tohto alebo toho cvičenia môžete vidieť na videu v sieti.

Plus 1 veľkosť s ásanami

Aké ďalšie metódy pre dievčatá pomôžu zvýšiť poprsie? Zväčšenie pŕs o 1 veľkosť dosiahnete pomocou kurzov v bazéne a veslovania. Práve tento šport posilňuje a buduje svalovú hmotu hrudníka, čím sa o krok priblíži k vytúženému objemu.

Chcete si zväčšiť poprsie o viac ako jednu veľkosť? Cvičenia jogy sa stanú verným asistentom v tejto ťažkej záležitosti. Aké ásany môžu dosiahnuť výsledky?

 1. bojovník. Východiskový postoj: nohy široko od seba. Jemne otočte ľavú nohu doľava asi o 90 stupňov a pravú nohu dovnútra. Pri výdychu ohnite ľavú nohu v kolene. Pravá noha je vždy rovná. Roztiahnite ruky do strán k línii ramien. Jemne otočte hlavu doľava, pozrite sa na kefu. Opakovanie jedného cyklu je 7-krát. Potom zopakujte cvičenie na pravej strane.
 2. Trojuholník. Východisková pozícia je rovnaká ako v predchádzajúcej ásane. Jemne otočte ľavú nohu o 90 stupňov a pravú o 15. Pokúste sa ľavou rukou dosiahnuť členok a pravú ruku nasmerujte čo najvyššie. Ramená by mali tvoriť priamku. Jogová póza neumožňuje ohýbanie kolien ani chrbtice. Zopakujte pózu znova, ale na druhú stranu.
 3. Kobra. Cvičenie sa vykonáva v ľahu na bruchu. Pomaly zdvihnite hornú časť tela a spustite spodnú časť tela na podlahu. Udržujte rovnováhu! Nakloňte hlavu a vydýchnite. Vráťte sa do pôvodnej polohy. Ako budete opakovať, postupne zvyšujte čas strávený v ásane.
 4. Cibuľa. Cvičenie sa vykonáva v ľahu na bruchu. Pri plynulom výdychu zdvihnite nohy ohnuté v kolenách k hlave. Ťahajte sa, až kým nebudete môcť chytiť oba členky rukami. Začnite narovnávať nohy, zdvíhajte boky a hrudník z podlahy a zamerajte svoju rovnováhu na brucho. Zostaňte v pozícii pol minúty.
 5. Most. V ľahu na chrbte široko rozkročte nohy. Zdvihnite ruky a položte dlane na podlahu. Pri výdychu začnite zdvíhať hrudník vysoko a postupne sa zdvíhajte do mosta. Držte pozíciu 30 sekúnd.

Daný súbor účinných jogových cvičení pomôže zväčšiť prsia dievčaťa doma bez dodatočných nákladov.

Požadovaný výsledok dosiahnete aj kombináciou cvikov a masáží na zväčšenie objemu pŕs. Masážne pohyby uvoľnia svaly a dajú im príležitosť napnúť a rásť. Pravidelným cvičením doma si všimnete zvýšenie poprsia o 1 veľkosť! To sa však dá dosiahnuť iba usilovným tréningom počas 2-3 mesiacov.