Je možné zväčšiť veľkosť pŕs. Ako si zväčšiť prsia doma

Prsník požadovanej veľkosti si môžete zaobstarať pomocou plastickej chirurgie. Existuje však šanca zvýšiť veľkosť doma, dočítame sa v tomto článku.

Krásne a bujné poprsie boli vždy predmetom obdivu u mužov a závisti u žien. Nie každý má predsa šťastie, že má tretiu veľkosť poprsia. Na planéte tiež existujú kmene, kde je štandardom krásy žena s plochým hrudníkom. Našťastie to nie je o nás. Tu sú len hlavné postavy filmov alebo televíznych seriálov, s odhalenými outfitmi s nádhernými prsiami, čoraz viac dievčat s malými rozmermi vháňaných do komplexov.

Ako zväčšiť prsia bez operácie?

Plastická chirurgia urobila taký krok vpred, že je možné na základe všetkých jeho želaní zmeniť človeka na nepoznanie. Výnimkou nebude ani operácia na zväčšenie pŕs. Toto je zatiaľ jediný efektívny spôsob, ako získať prsia požadovaného tvaru a veľkosti, v krátkom časovom období, ale zároveň aj najdrahšie. Čo však robiť, ak je veľmi strašidelné ísť pod nôž chirurga a komplex menejcennosti sa vyvinul natoľko, že neumožňuje normálny život?

 • Najjednoduchší spôsob, ako si zväčšiť prsia, je tehotenstvo a dojčenie. Je pravda, že táto metóda poskytuje iba dočasný výsledok, presnejšie povedané, po ukončení laktácie sa prsník môže ďalej zmenšovať a stratiť svoj tvar. A otázka sa stáva opäť aktuálnou
 • V určité dni mesačného cyklu sa veľkosť prsníkov mierne zväčšuje. Je to spôsobené hormonálnymi hladinami. Telo sa teda pripravuje na možné tehotenstvo, a ak sa tak nestane, prsník sa vráti do pôvodnej veľkosti.
 • Môžete pribrať pár kilogramov navyše, pretože tukové tkanivo je hlavnou zložkou štruktúry prsníka. Ale až po prudkom chudnutí dôjde k opačnému procesu, stratí sa objem a tvar. Prísna strava a ladné formy - tieto veci sú nezlučiteľné, musíte niečo obetovať
 • Majte aktívny a pravidelný sexuálny život. To podporuje aktívnu produkciu ženských pohlavných hormónov v tele, pomáhajú tiež zväčšiť prsia o niekoľko centimetrov. Vďaka intímnemu pohladeniu sa zlepšuje krvný obeh mliečnych žliaz, čo má zase priaznivý vplyv na objem

Ak žiadna z vyššie uvedených metód nefunguje, môžete sa pokúsiť zväčšiť prsia pomocou:

 • Fyzické cvičenie
 • Tradičná medicína
 • Masáže
 • Krémy a gély
 • Špeciálna strava
 • Lieky
 • Dodržiavanie určitých techník.
meranie prsníka centimetrom

Ako zväčšiť prsia ľudovým spôsobom?

Ak chcete zväčšiť prsia, môžete vyhľadať pomoc v tradičnej medicíne.

 • Odvar z koreňov slezu, najmenej tri mesiace, najviac rok, pomôže zväčšiť mliečne žľazy o jednu veľkosť. Všetko závisí od organizmu. Aby ste to dosiahli, budete potrebovať: suché korene kvetov, 3 polievkové lyžice a 3 poháre vody odobratej z vodovodu. To všetko vložíme do hrnca a povaríme, po 15 minútach odstavíme z ohňa a prepätia. Musíte brať vývar trikrát denne, pol hodiny pred jedlom, každý po 0, 3 šálke. Priebeh takejto liečby je jeden mesiac, potom je potrebné urobiť prestávku jeden týždeň a schôdzku môžete opakovať. Odporúča sa, aby sa vývar bral dovnútra, aby sa z neho vytvorili kompresie na hrudi. Tento účinok koreňov slezu sa vysvetľuje obsahom hormónu fytosterol v nich, ktorý pozitívne ovplyvňuje zväčšenie pŕs.
 • Chmeľové šištičky obsahujú ženský hormón fytoestrogén, ktorý je zodpovedný za zväčšenie pŕs. Odporúča sa užívať ho perorálne vo forme infúzie. Za týmto účelom uvarte jeden pohár vody a zalejte ho lyžicou šišiek rastlín. Dobre zabalte riad alebo použite termosku, trvajte na celej noci. Je potrebné brať infúziu trikrát denne, 0, 33 šálky, 21 dní s prestávkou na týždeň. Očakávaný účinok sa dostaví asi po troch až šiestich mesiacoch od prijatia. Mali by ste byť pripravení na to, že infúzia je veľmi horká a akcia neprichádza okamžite, ale postupne
 • Môžete piť šťavu z kapusty, iba táto metóda je vhodná pre mladé dievčatá počas puberty. Táto metóda nefunguje u dospelých žien.
 • Na zväčšenie poprsia môžete použiť lipu, žihľavu a palinu. Ak chcete získať liečivý čaj, musíte: nalejte jednu čajovú lyžičku rastliny s jedným pohárom vriacej vody. Potom vložte misky s rastlinou do vodného kúpeľa a povarte ich 20 minút. Zakryte a nechajte pôsobiť 40 minút. Potom čaj preceďte a vezmite 0, 3 šálky 3x denne. Priebeh takejto liečby je jeden mesiac s týždennou prestávkou. Mali by ste si vybrať jednu z uvedených rastlín a pripraviť si z nej čaj do 3 mesiacov, potom môžete použiť inú rastlinu a potom tretiu
 • Lahodnejší ľudový recept: vezmite si rovnaké množstvo medu, orechov a citrónu. Nakrájajte citrón s orechmi, prejdite mlynčekom na mäso, potom pridajte med a premiešajte. Musíte jesť takúto zmes 1 polievkovú lyžicu, 3 krát denne, po dobu 6 mesiacov
 • Môžete vyskúšať zväčšenie pŕs pomocou oregana, chmeľových šištičiek a koreňa sladkého drievka. Všetky tieto zložky sa odoberajú vo veľkosti 50 gramov a zmiešajú sa. Po tom, vezmite 1 polievkovú lyžicu zbierky a naplňte ju pohárom horúcej vody. Misky so zberom sa umiestnia na 15 minút do vodného kúpeľa. A trvá ďalších štyridsať minút. Nezabudnite pokrývať pokrmy. Do mesiaca užite 0, 3 pohára infúzie, trikrát denne. Dajte si týždennú prestávku a opakujte
bylinkový odvar na zväčšenie poprsia

DÔLEŽITÉ: Všetky tieto recepty majú kontraindikácie. Je potrebné prísne dodržiavať dávky a množstvá infúzií, odvarov a zmesí. O možnosti zväčšiť si takto prsníky je lepšie sa poradiť s lekárom.

Ako môže zväčšiť jódové poprsie?

Na internete existuje pomerne veľa nadšených reakcií na zväčšenie poprsia pomocou jódového pletiva.

DÔLEŽITÉ: K zväčšeniu pŕs dochádza v dôsledku zvýšeného prietoku krvi. Ale táto metóda má obrovské množstvo kontraindikácií, aj keď sa zdá, že môže byť bezpečnejšia ako jód.

Potrebujete na to:

 • Pomocou vatového tampónu rovnomerne naneste na pokožku mliečnych žliaz prúžky jódu bez toho, aby ste ovplyvnili okolie bradaviek.
 • Predtým, ako to urobíte, sa osprchujte alebo kúpte, aby ste udržali oblasť hrudníka čistú.
 • Po aplikácii nechajte jód vyschnúť, potom si môžete dať podprsenku z prírodných tkanín
 • Manipuláciu je potrebné vykonávať raz denne.
 • Sľubovaný účinok by sa mal dostaviť po troch mesiacoch používania.
 • Dievčatá a ženy by mali brať do úvahy miesto pobytu a možný nedostatok jódu v tele. V takom prípade sa jódové pletivo rýchlo vstrebáva do pokožky, čím si telo doplní svoje zásoby. To sa ale nedá zmeniť na fanatizmus.
 • Najškodlivejšími vedľajšími účinkami môžu byť suchá pokožka, alergické reakcie a pri fanatickom použití popáleniny.
 • Dlhodobé nanášanie jódu na hrudník môže spôsobiť poruchy činnosti štítnej žľazy a zdravotné ťažkosti.
 • Neustále čiastočné zvyšovanie teploty jódovej sieťoviny môže viesť k vzniku nádorov
jód na zväčšenie poprsia

DÔLEŽITÉ: Jód nemôžete používať na zlepšenie tvaru mliečnych žliaz u žien po ukončení laktácie, môže to len veľmi poškodiť zdravie.

Ako si zväčšiť prsia cvičením?

Cvičenie pomôže zlepšiť tvar mliečnych žliaz, urobí ich fit a krásnymi. Ale zväčšiť prsia o dve veľkosti, je to teda viac mýtus ako realita.

Je potrebné začať s cvičením s minimálnym počtom prístupov, postupne zvyšovať intenzitu. Môžete ich vykonať doma, v známom a pohodlnom prostredí:

 • V stoji položte ruky čo najviac o stenu. V tejto polohe musíte stáť 15 sekúnd. Urobte 10 sád
 • Push-upy, rovnako ako na hodine telesnej výchovy, sú iba správne. Ak je veľmi ťažké začať, môžete sa oprieť o kolená. Ideálne by malo byť 15 opakovaní v jednom prístupe, ale môžete začať s dvoma, počet sa zvyšuje každý deň.
 • V polohe na chrbte zdvihnite činky kolmo na podlahu. Hmotnosť činiek je od pol do dvoch kilogramov. Mali by ste urobiť 15 z týchto cvikov v jednom prístupe.
 • S činkami v ruke robte rovnaké pohyby ako pri lyžovaní. Toto by malo byť hotové do jednej minúty. Po dokončení zdvihnite ruky kolmo na podlahu. Toto by sa malo uskutočniť šesťkrát v jednom prístupe a mali by existovať tri prístupy.
 • V stoji zdvihnite činky kolmo na podlahu. Hmotnosť činky a počet cvikov, ako pri cvičení v ľahu na chrbte
 • V stoji tlačte dlane do seba, mali by byť na úrovni hrudníka a lakte by mali byť od seba vzdialené. Toto cvičenie musí byť vykonané po dobu 5 sekúnd, opakujte 10-krát
cviky na zväčšenie pŕs

DÔLEŽITÉ: Cvičenie by sa malo začať s minimálnym množstvom, postupne sa zvyšuje záťaž. Kľúčom k úspechu je pravidelnosť a intenzita. Výsledok je možné vidieť až po troch mesiacoch vyučovania.

Gél na zväčšenie pŕs

Ako alternatívu k plastickej chirurgii je možné na zväčšenie poprsia použiť gély. Oni sú:

 • syntetické, nerozpúšťajte sa v tele
 • prírodný, vstrebateľný

Gély sa vstrekujú do ženského prsníka pomocou injekčnej striekačky a ihly.

DÔLEŽITÉ: Syntetické gély nemôžu vstúpiť do tela, následky takého zväčšenia poprsia sú veľmi vážne. Prsné tkanivo nie je rôsolovité, až na to, že sa gél môže presunúť na iné miesto. A je mimoriadne ťažké ho z tela odstrániť.

Prírodné gély na báze kyseliny hyalurónovej vám pomôžu zväčšiť veľkosť pŕs o jeden a pol. Nevýhodou tejto metódy je, že účinok bude trvať od šiestich mesiacov do roka a pol. Potom sa musí postup opakovať.

DÔLEŽITÉ: Ak bolo rozhodnuté zväčšiť veľkosť mliečnych žliaz vstreknutím gélu do nich, k výberu špecialistu treba pristupovať so všetkou zodpovednosťou. Môžete dôverovať iba skúseným a profesionálnym lekárom.

krém na zväčšenie pŕs

Krém na zväčšenie pŕs

Mnoho žien sa snaží zmeniť tvar a veľkosť svojich pŕs krémom. Zloženie krému môže byť:

 • Prirodzené
 • Hormonálne

DÔLEŽITÉ: Použitím prírodného krému sa prsník nemôže zväčšiť. Liečivé byliny obsiahnuté v kompozícii pomôžu iba zlepšiť stav pokožky, nie však viac.

Hormonálne krémy vám pomôžu dosiahnuť zväčšenie poprsia iba o jednu veľkosť, iba ak sa používajú pravidelne. Ak prestanete krém nanášať na oblasť mliečnych žliaz, rýchlo sa im vráti pôvodný tvar. Trvalejší účinok je možné dosiahnuť iba vtedy, ak sa liek aplikuje pravidelne, do šiestich mesiacov. Tieto krémy obsahujú vitamíny a liečivé byliny, ktoré majú pozitívny vplyv na pokožku.

Lekári sú k tejto metóde zväčšenia poprsia mimoriadne skeptickí. Neustále nanášanie hormonálnych liekov na pokožku môže mať vplyv na celkové hormonálne pozadie. A môže to viesť k oneskoreniu menštruácie, výskytu závažných chorôb.

DÔLEŽITÉ: Takéto krémy nemôžete používať pre dievčatá počas puberty, ženy, ktoré dosiahli štyridsať rokov, a mladé matky, ktoré stratili tvar po dojčení.

ľanový olej na zväčšenie pŕs

Ako zväčšiť prsia olejom?

Bezpečný spôsob, ako dať svojim prsiam krásny a tónovaný tvar s éterickými olejmi. Ich účinok priaznivo ovplyvňuje krvný obeh, čo zase dodáva na objeme niekoľko centimetrov.

Môžete použiť olej:

 • na masáž
 • ako tonikum alebo krém
 • urobte si s ním masky alebo obklady.

DÔLEŽITÉ: Pozitívny účinok je možné dosiahnuť iba pravidelným používaním.

Esenciálne oleje sa nemôžu používať samotné. Niekoľko kvapiek oleja je možné zmiešať s kyslou smotanou, kefírom, mastným detským krémom, mandľovým a vazelínovým olejom. Na dosiahnutie výsledku môžete použiť iba jeden olej, alebo môžete použiť zmes olejov, ktorá je účinnejšia.

Na zväčšenie poprsia môžete použiť nasledujúce oleje:

 • Z ľanových semiačok
 • Olivový
 • Pelargónie
 • Verbena
 • Gáfor
 • Fenikel
 • Hroznový
 • Aníz
 • Chmeľ
 • Ylang Ylang
 • Levanduľa
 • Čajovník
 • Oranžová
 • Šalvia
 • Večerné prvosienky
 • Pšeničných klíčkov
 • Jojobový.

DÔLEŽITÉ: Oleje nanášajte opatrne, vyhýbajte sa oblastiam bradaviek. Predtým, ako začnete používať, musíte si byť istí všeobecnou znášanlivosťou olejov, či už existujú alergické reakcie. Ak sa sami ťažko rozhodujete o výbere oleja, môžete sa obrátiť o pomoc na aromaterapeuta.

krémové masky na zväčšenie pŕs

Maska na zväčšenie pŕs

Pravidelným vytváraním masiek v oblasti dekoltu môžete svojim prsiam dodať krásny tvar, zlepšiť stav pokožky a dokonca zväčšiť objem. Môže to byť niekoľko centimetrov, pretože pri tretej a štvrtej veľkosti pri prvej musíte ísť pod nôž chirurga. Opláchnite masky studenou vodou, ale nie veľa, inak môžete len ochorieť.

 • Jedno jablko nastrúhame s kapustou. Zmiešajte jednu lyžicu tejto zmesi s jednou čajovou lyžičkou medu a lyžicou masla, pri izbovej teplote. túto zmes naneste po masáži po dobu 15 minút
 • Kakaové maslo by sa malo nanášať na podpazušie a dekolt. Potom by sa mala urobiť masáž. Nie je potrebné nanášať olej na samotný prsník.
 • Chvenie, v množstve 20 gramov, by sa malo rozpustiť na konzistenciu kyslej smotany v teplej vode. Táto zmes sa má nanášať 20 minút.

Pri aplikácii masiek by ste sa mali vyhnúť oblasti bradaviek. Masky by sa mali robiť pravidelne a každý deň ich striedať.

športy na zväčšenie poprsia

Cvičenie na zväčšenie poprsia

Mali by ste si uvedomiť, že cvičenie nepomôže zväčšiť vaše prsia, ale zlepší váš tvar. Ak však cvičíte pravidelne, dlhodobo, môže dôjsť k určitému zvýšeniu objemu mliečnych žliaz.

Na intenzívne cvičenie je dokonalá telocvičňa. Pod vedením trénera môžete vykonávať nasledujúce cvičenia:

 • Stlačte činku, váha by sa mala postupne zvyšovať a dosahovať 80% hmotnosti tela
 • Zdvihnite činky
 • Cvičenie na simulátore, precvičenie skupiny prsných svalov

DÔLEŽITÉ: Cvičenie by sa malo robiť pravidelne, trikrát týždenne. Ak budete cvičiť častejšie, nebude to mať na škodu, ale ani žiadny úžitok. Sval rastie po cvičení, nie počas cvičenia.

výrobky na zväčšenie poprsia

Výrobky na zväčšenie pŕs

 • Existuje všeobecná povera, že ak budete jesť kapustu vo veľkom množstve, môžete získať nádhernú hruď. Ako však ukazuje prax, ide o ďalší mýtus. Dievčatá a dievčatá od 13 do 19 rokov majú šancu dokázať opak a takýto potravinový výrobok ženám v zrelom veku nepomôže.
 • Medzi pochybné tipy patrí surové cesto. Okrem problémov s tráviacim traktom by sa nemali očakávať ďalšie výsledky.
 • Predpokladá sa, že ak budete piť pivo, zväčšia sa vaše prsia. Toto je pravdepodobne ďalší reklamný kúsok. Napokon, moderné pivo nie je ani zďaleka také prirodzené ako v minulom storočí. Okrem zdravotných problémov a prírastku hmotnosti tento nápoj neurobí nič lepšie.
 • Mastné a nezdravé jedlo z kilogramu pribratej hmotnosti dáva oblasti dekoltu iba 20 gramov. Je lepšie zahrnúť do stravy zdravé tuky: masť, olivový olej, tučné ryby, semená, avokádo. Pôsobia priaznivo na stav mliečnych žliaz a celkovo na organizmus. Iba vo všetkom, čo potrebujete vedieť, kedy prestať, môže nekontrolované používanie viesť k zväčšeniu pŕs kvôli nadbytočným kilogramom v páse a bokoch.
 • V sieti panuje mýtus, že pomocou minerálnej vody je možné zväčšiť prsia. Musíte piť vodu a v požadovanom množstve, ale to nemá vplyv na veľkosť pŕs. Je to tak, že ak vypijete príliš veľa tekutín, môže to viesť k opuchu
 • Medzi potravinárske výrobky, ktoré zväčšujú poprsie o niekoľko centimetrov, patria aj také, ktoré obsahujú prírodné ženské hormóny. A to sú predovšetkým strukoviny a sója. Môžu skutočne pomôcť splniť milovanú túžbu, ale to neznamená, že musíte jesť iba s nimi, vo všetkom by ste mali dodržiavať mieru. Nadbytok hormónov môže poškodiť iba hormonálny systém. Malo by sa pamätať na to, že ak prestanete konzumovať jedlo obsahujúce hormóny, prsník sa vráti do svojho stavu.
 • Med s orechmi pomôže pri rôznych chorobách, ako aj pri zlepšovaní stavu mliečnych žliaz. Pri pravidelnom používaní takejto sladkej zmesi sa prsia stanú zaoblenejšími a tonizovanejšími.
 • Pre krásny dekolt musíte jesť správne, vrátane čerstvej zeleniny a ovocia bohatého na vlákninu, vitamínov a antioxidantov, ktoré každodenne užívate. Pomôžu vám celkovo zlepšiť stav pokožky. Ale, bohužiaľ, nie je možné získať veľké objemy.
med a orechy na zväčšenie pŕs

Pokúšajte sa zväčšiť svoje prsia pomocou jedla, nezabudnite na fyzické cvičenia a doplňte ich ľahkou masážou.

DÔLEŽITÉ: Mali by ste sa zbaviť zlých návykov. Hlavným nepriateľom krásnej busty je fajčenie. U žien, ktoré fajčia, prsia rýchlejšie strácajú tvar a sú ochabnuté. Zneužívanie kofeínu a alkoholu tiež neprospieva mliečnym žľazám.

Lieky na zväčšenie poprsia

Z liekov, ktoré sľubujú zväčšenie poprsia o dve veľkosti, možno spomenúť doplnky výživy. Jedná sa o biologicky aktívne doplnky obsahujúce prírodný ženský hormón alebo stimulanty produkcie pohlavných hormónov v tele ženy. Užívaním týchto liekov môžete na chvíľu dosiahnuť zväčšenie poprsia. Po odmietnutí odberu sa prsník stane pôvodnej veľkosti.

DÔLEŽITÉ: Užívanie takýchto liekov bez konzultácie s lekárom, a ešte viac nekontrolovateľne, je zdraviu nebezpečné. Môže dôjsť k extrémnemu poškodeniu tela a dlhodobá liečba môže byť veľmi nákladná. Dózy na výživové doplnky sú oveľa drahšie.

tabletky na zväčšenie pŕs

Tabletky na zväčšenie pŕs

DÔLEŽITÉ: Pilulky, ktoré sľubujú zväčšenie poprsia, obsahujú fytoestrogén, ženský hormón. Ale stojí za to pamätať, že nemôžete začať užívať hormonálne pilulky, iba na radu priateľa.

Ak je dôvodom malej veľkosti mliečnych žliaz nízky obsah ženských pohlavných hormónov - mal by to zistiť lekár. Pomocou špeciálnych analýz a vyšetrení.

Po zväčšení prsníkov pomocou hormonálnych piluliek môžete získať:

 • Nedostatok menštruácie, až neplodnosť
 • Nádory
 • Hormonálne poruchy
 • Dysfunkcia vaječníkov
 • Zmeny veľkosti maternice a vagíny
 • Po vysadení lieku sa v tele začína nová reštrukturalizácia, v mliečnych žľazách je možná tvorba uzlín a cýst.

DÔLEŽITÉ: Sľúbený výsledok sa dostaví, iba ak sa tablety užívajú nepretržite. Po odmietnutí užívať hormonálne tabletky sa prsia vrátia do svojej normálnej veľkosti.

Japonská metóda zväčšenia poprsia

Japonská technika zväčšovania malých pŕs

Môžete sa pokúsiť získať prsia požadovanej veľkosti pomocou japonskej techniky. Túto techniku vyvinula Japonka Mieko Yoshimaru, ktorá mala spočiatku prvú veľkosť pŕs, a vďaka tomu dostala štvrtú. V tejto technike nie je nič zložité, mali by ste pravidelne vykonávať súbor cvičení a masáže.

DÔLEŽITÉ: Hlavná vec je vnútorný stav. Mali by ste sa naladiť iba na pozitívny výsledok, zbaviť sa všetkých zášť a negativity a pozerať sa na celý svet s láskou.

 • Počas ranného stúpania si musíte položiť jednu dlaň na druhú a zároveň držať ruky na úrovni hrudníka. Zhlboka sa nadýchnite a pri výdychu začnite tlačiť základňami prstov. V takom prípade musíte počítať do osem. Rovnaké cviky by sa mali robiť posunutím rúk doprava a doľava od tela. Ak to budete robiť pravidelne, pomôže vám to posilniť svaly na hrudníku.
 • Druhé cvičenie je možné vykonať vo vhodnom čase. Aby ste to dosiahli, musíte si masírovať predlaktie. Po zahriatí by ste mali tukové usadeniny chytiť rukou, v tejto oblasti ruky, a akoby ich tlačiť na hrudník. Podľa Japonky sú to práve oni, kto pomôže zväčšiť prsia. Musí sa to robiť striedavo, pre každú ruku po dobu piatich minút
 • Môžete si tiež vyplniť prsia brušným tukom. Aby ste to urobili, pred spaním musíte masírovať brucho, v jeho hornej časti. Rovnakými pohybmi ako pri cvičení paží sa snažte vtlačiť tuk z brucha do hrudníka
 • Pre zlepšenie efektu cvičenia je potrebné stimulovať aktívne body. Sú umiestnené na stehnách, na vnútorných stranách. Podľa japonskej medicíny stimulácia týchto bodov prispieva k produkcii ženských pohlavných hormónov v tele. Čo zase prispieva k zväčšeniu veľkosti pŕs
 • Žena je krásna svojou prírodnou krásou. Nemali by ste obetovať vzácne zdravie tým, že budete prežívať metódy, ktoré nie sú potvrdené vedou.
 • Autohypnóza zohráva dôležitú úlohu z hľadiska zväčšenia poprsia pomocou ľudových metód. Žene sa zdá, že sa jej skutočne zväčšili prsia, ale veľmi často sa z toho vykľuje sebaklam.
 • Dodržiavaním pravidiel zdravej výživy, fyzickými cvičeniami a starostlivosťou o pokožku v oblasti dekoltu môžete vylepšiť tvar prsníkov, zvýšiť ich pružnosť.
 • Nemôžete sa pokúsiť zväčšiť veľkosť, dievčatá do dvadsať rokov. Počas puberty môže byť telo vážne poškodené
 • Jednoduchým a efektívnym spôsobom, ako vizuálne zväčšiť hrudník, je štíhly postoj. Chrbát majte vždy vystretý a zväčšite poprsie.
 • Správne nasadená podprsenka pomôže vyrovnať sa s týmto problémom. Mali by ste byť tiež schopní zvoliť správne oblečenie, ktoré zdôrazňuje a vizuálne zväčšuje oblasť hrudníka.
 • Môžete použiť tajomstvo hollywoodskych hviezd, ktoré nemajú ladné formy. Pri správnom použití tonálnych prostriedkov sa hrudník bude javiť ako elegantný a poteší ostatných.
 • Ak je túžba získať štvrtú veľkosť dobre, je veľmi silná, potom je lepšie využiť služby plastického chirurga. Žiadna z populárnych metód nepomôže dosiahnuť takýto výsledok.
stimulácia biologicky aktívnych bodov na zväčšenie poprsia

DÔLEŽITÉ: Ak chcete úplne dosiahnuť stanovený cieľ, musíte určite spať iba na chrbte a veriť v pozitívny výsledok.

Zväčšenie pŕs oblečením

Najlepším spôsobom, ako lichotiť poprsiu, je nosiť push-up podprsenku alebo polstrovanú podprsenku!

Jediné negatívum: také spodné prádlo sa nedá nosiť každý deň, pretože prsné tkanivo bude zaujímať neprirodzenú vyvýšenú pozíciu, čo bude prekážať správnemu krvnému obehu. Pena navyše zadržiava vzduch, ktorý je nebezpečný pre svaly a tkanivá tohto chúlostivého orgánu.

Vizuálny zväčšenie hrudníka pomôže výstrihom do tvaru V, sviežimi volánikmi, flounmi, záhybmi na oblečení v oblasti poprsia.

Rýchly efekt

Rýchly účinok poskytujú hormonálne lieky, ktoré môžu zvyšovať estrogén v ženskom tele - látka zodpovedná za príťažlivosť, ženskosť vzhľadu dámy.

Nemôžete si predpísať hormóny, aby ste nezískali opačný výsledok. Nesprávne dávkovanie môže viesť k rozvoju nádorov, nadmernému ochlpeniu tváre, ako aj celého tela.

Dojčenská diéta

Produkty Popis
Sója Obsahuje veľké množstvo estrogénu, ako aj bielkovín, ktoré majú pozitívny vplyv na rast pŕs.
Avokádo Je zdrojom zdravých tukov. Tri avokáda týždenne vám pomôžu trochu zväčšiť prsia.
Riasy Normalizuje hormonálnu rovnováhu a podporuje nielen rast prsníkov, ale tiež zabraňuje vzniku rakoviny prsníka.
Kapusta Brokolica, karfiol a červená kapusta vám môžu pomôcť zväčšiť poprsie.
Zelení Zelené potraviny prispievajú k posilneniu spojivového tkaniva a v dôsledku toho k zväčšeniu pŕs.
Jablká Jedzte dve jablká denne a budú mať pozitívny vplyv na vaše prsia.
Semená Ľanové a anízové semená si môžete kúpiť na pulte, aby ste dosiahli požadované výsledky.
Strukoviny Zo strukovín sa dá pripraviť široká škála šalátov. Tieto produkty vám pomôžu spevniť formy.

Hlavným produktom je samozrejme kapusta. Poznamenávame však, že s vekom ženy sa táto zelenina stáva menej účinnou. Ale ak od mladosti do svojej stravy pravidelne zaraďujete kapustu, potom sa dievča v budúcnosti stane majiteľom objemného poprsia.

Ďalším užitočným nástrojom je v tomto prípade použitie mliečnych výrobkov. Menovite je užitočná kyslá smotana, tvaroh, plnotučné kravské mlieko.

Aj keď sa vám pomocou týchto produktov nepodarí výrazne zväčšiť formu, stále môžete dosiahnuť menšie zmeny. Okrem toho je správna výživa veľmi prospešná.