Ako urobiť masáž na zväčšenie pŕs - 7 druhov na pružnosť poprsia

Malé prsia sa dajú zväčšiť masážou

Na zlepšenie vonkajšieho stavu pŕs sú široko používané rôzne druhy masáží.

Tento postup je možné vykonať v salóne aj doma. Dievčatá aj zrelé krásky sú nespokojné s veľkosťou svojho poprsia a snívajú o jeho zväčšení.

Je takýto zásah do problémovej oblasti užitočný pre každého? Čo potrebujete vedieť o masážnych technikách na zväčšenie prsníkov a aké typy procedúr je možné použiť a čo je lepšie odmietnuť? Ako si ich vyrobiť doma? Poďme na to.


Výhody a možné poškodenie postupu

Masáž je užitočná pre ženský prsník a prispieva k jeho zvýšeniu

Ľahké trenie je určite prospešné pre prsia v každom veku. Preto:

 • Masáž pôsobí priaznivo na pokožku – napína sa, spevňuje a stáva sa pružnejšou.
 • Mechanické podráždenie pokožky v tejto oblasti vedie k priaznivým zmenám v oblasti poprsia.
 • Cievy sa rozširujú, zlepšuje sa zásobovanie krvou, zvyšuje sa zásobovanie tkanív kyslíkom.

V akom prípade môže byť fyzický vplyv škodlivý?

Na začiatku relácie musíte urobiť ultrazvuk mliečnych žliaz, aby ste sa uistili, že prsia sú zdravé.Mastopatia, cysty a benígne nádory sú prísnymi kontraindikáciamina masážne procedúry, pretože prispievajú k rastu novotvarov.

Opatrne!Nešikovne vykonaná procedúra napína pokožku a prispieva k jej ochabovaniu. Mali by ste tiež odmietnuť pokračovať v masáži, ak po nej bolí hrudník.

Top 7 masáží pre elasticitu pŕs a technológia ich vykonávania

Masáž je dobrý spôsob, ako zlepšiť pevnosť ochabnutej kože pŕs. V súlade s tým je to vynikajúca prevencia výskytu ochabnutej kože.Vykonáva sa končekmi prstov.Najčastejšie sa táto oblasť masíruje hladením, čo pomáha spevniť pokožku, zvýšiť odtok lymfy a uvoľniť nervový systém.

1. Olejový

Olivový olej na masáž prsného oleja

Zdvíha a vizuálne zväčšuje prsné žľazy, robí pokožku elastickou, hydratuje a vyživuje ju. Aplikujte po ľahkom vydrhnutí. Na jeho implementáciu môžete použiť akýkoľvek rastlinný olej.

 • Olivový olej s kvapkou citrónovej šťavy urobí pokožku hladkú a pružnú, odstráni starecké škvrny.
 • Olej z hroznových jadier dokonale hydratuje pokožku.
 • Rakytníkový olej podporuje regeneráciu kožných buniek a nasýti ju vitamínmi.

Opatrne a opatrneKrúživými pohybmi vmasírujte olej do pokožky.

Pozor!Pracujeme s pokožkou, bez ovplyvnenia žľazového tkaniva. Dodržiavame pravidlá konania!

2. Voda

Pomocou sprchy môžete vykonávať masáž, ktorá zvyšuje poprsie

Napína pokožku, zabraňuje ochabnutiu, vizuálne zdvíha prsia a zväčšuje ich. Dá sa to urobiť dvoma spôsobmi:

 • Prvý spôsob– pomocou sprchy s vodou príjemnej teploty. Dôležité: Nemala by sa používať horúca voda, pretože napomáha uvoľneniu pokožky a vzniku ochabnutosti. Táto anticelulitídna masáž sa vykonáva krúživými pohybmi so silným prúdom sprchy počas desiatich minút.
 • Druhý spôsob- použitie kontrastnej sprchy. Začneme teplou vodou a nahradíme ju studenou. Účinok teplej vody by mal byť dlhší ako studený. Končíme studenou vodou. Teplotný rozdiel výborne pôsobí na mliečne žľazy, zlepšuje krvný obeh, napína a spevňuje pokožku, opticky ju zväčšuje.

3. Hygienické

Tento typ masážedobré používať večer po sprche.Na ľahké kĺzanie použite broskyňový, marhuľový alebo olivový olej. Ak je pokožka pomalá, zmiešajte rovnaké množstvo rakytníka a slnečnicového oleja.

 1. Prvým krokom je hladenie.S ním musíte začať akýkoľvek druh masáže. Hladkanie prispieva k príprave prsného tkaniva na ďalšie typy masážnych účinkov - trenie a povrchové miesenie.
 2. Ďalej, trenierobiť krúživé pohyby končekmi prstov.
 3. Pri vykonávaní hygienického trenia môžete použiť"vibrácie"- rýchle oscilačné pohyby vykonávané dlaňami. Rukou držte hrudník, dlaňou druhej ruky kmitajte – mala by smerovať od bradavky k oblasti ramien.
 4. Hnetenie sa robí veľmi opatrne, zachytávanie iba kože, vykonávanie "štipľavých" pohybov.

4. Nápravné

Táto možnosť sa vykonáva v prítomnosti strií alebo ochabnutia. Technika tohto druhu masáže je podobná ako pri hygienickej masáži.Aplikácia špeciálneho krému na hrudník pred korekčnou masážouPráve oni dokážu odstrániť tuk z hrudníka.

 1. Najprv naneste na pokožku špeciálne vybraný krémzo strií alebo na zdvihnutie poprsia. Všetky tieto prostriedky musia byť zakúpené v lekárni a musia byť certifikované.
 2. Naneste krém a vmasírujte ho krúživými pohybmipomocou končekov prstov. Krém sa nenanáša na oblasť bradaviek.
 3. Vykonajte jemné pohladeniev smere od bradaviek nabok a potom od bradaviek nahor.
 4. Dokončujeme hladiacimi pohybmi.Jednou rukou podopierame hrudník, druhou ho hladíme a naopak.

5. Technika Qi

Orientálne praktiky na zväčšenie prsníkov sú zamerané na ovplyvnenie určitých bodov a vykonávanie špeciálnych manipulácií. Qi masáž pomáha aktivovať produkciu ženských hormónov a tým aj zväčšenie prsníkov.Odborníci v oblasti orientálnych praktík tvrdia, že výsledok bude viditeľný, ak sa takýto dopad bude neustále vykonávať.

 1. Technológia Qi masáže začína zahriatím rúk. Aby ste to dosiahli, musíte si energicky trieť dlane a mentálne ich nasýtiť pozitívnou energiou.
 2. Široko roztiahnite prsty a položte si ruky na hruď.
 3. Otočte každý hrudník pohybmi smerujúcimi dovnútra.Počet otáčok musí byť násobkom tridsiatich šiestich.

Toto cvičenie sa môže vykonávať ráno a večer.Rotácie pomáhajú produkcii prolaktínu, čo prispieva k rýchlemu nárastu mliečnych žliaz.

Pozor!Pohyb v opačnom smere môže podľa odborníkov z oblasti orientálnych praktík zmenšiť hrudník.

6. Technika Shiatsu

Podporuje produkciu ženských hormónov, pomocou ktorých dochádza k zväčšeniu a stiahnutiu pŕs.

Technika Shiatsu je prastará východná prax, ktorá pozostáva zdopad na určité body podložkou palca.Japonskú akupresúru Shiatsu by mal vykonávať špecialista. Výkon nie je jednoduchý, pretože je potrebné pôsobiť na reflexogénne body, ktoré sú na atlase dobre viditeľné. Na ich nájdenie u každého konkrétneho človeka je však potrebná značná prax.

Body na tele pre japonskú masáž Shiatsu
 1. Najprv pôsobíme na osem bodov, ktoré sa nachádzajú v mieste štítnej žľazy, v blízkosti jugulárnej jamky.
 2. Palcom palca zľahka päťkrát zatlačte na každý z bodov. Čas lisovania sú tri sekundy.
 3. Ďalší bod sa nachádza v zadnej časti - na križovatke chrbtice a lebky. Doba expozície do tohto bodu je päť sekúnd.
 4. Ďalšie dva body sa nachádzajú nad kľúčnymi kosťami. Expozičný čas každého z nich je päť sekúnd.
 5. Ďalej pôsobíme rovnakým spôsobom na osem bodov umiestnených nad lopatkami a na oboch stranách lopatiek.

Pozor!Odchýlka od reflexných bodov môže byť škodlivá alebo môže byť náraz úplne zbytočný.

7. Používanie rukavíc

Masážne rukavice na zväčšenie pŕs

Na takýto dopad je dobré použiť masážnu chňapku, ktorá sa dá kúpiť v lekárni.Musíte to vyzdvihnúť podľa úrovne tuhosti.Ak je vaša pokožka jemná, môžete použiť palčiaky z ľanu alebo bavlny, pre drsnejšiu pokožku je vhodná prírodná lufa.

Takáto žínka pomôže zlepšiť krvný obeh a odstrániť odumreté bunky z povrchu pokožky.Musí byť vyrobený z prírodných materiálov.Tento zákrok na zväčšenie pŕs sa vykonáva jemnými krúživými pohybmi od bradavky po podpazušie, potom od bradavky po kľúčnu kosť.


Základné pravidlá pre akýkoľvek dopad na poprsie

Masážne účinky by mali byťľahké a povrchné.Hrubá expozícia je neprijateľná - podporuje napínanie kože a môže vyvolať množstvo chorôb.

 1. Pohyb by mal smerovať z bradavky do oblasti podpazušia, ako aj z bradavky do klavikulárnej oblasti.
 2. Masáž je dobré vykonávať večer po sprche. Po nej si treba oddýchnuť v ľahu.
 3. Predtým, ako sa rozhodnete pre masáž alebo samo-masáž, poraďte sa s gynekológom. V prípade akýchkoľvek ochorení prsníka by sa masáž nemala robiť.
 4. Mala by sa vykonať masáž na zvýšenie poprsiavo forme desať až štrnásťdňových kurzov, potom si určite robte prestávky.

Užitočné rady

Je nepravdepodobné, že by čisto mechanické vplyvy prispeli k zvýšeniu počtu mliečnych žliaz. Masáž pokožky je dobre kombinovaná s kontrastnou sprchou a súborom cvičení pre hrudník. Špeciálne cvičenia pomôžu vypracovať prsné svaly, na ktorých sa nachádzajú prsné žľazy. Masáž spevní a napne pokožku. Tieto tri typy expozície budú ideálne - hrudník bude zvýšený a elastický.

Dievčatko si masážnymi procedúrami zväčšuje prsia

Dievčatá, ktoré majú podváhu, si môžu zvýšiť poprsie pribratím určitého počtu kilogramov. Poprsie sa skladá z tukového, spojivového a žľazového tkaniva, takže tí, ktorí trpia podváhou, majú vždy plochý alebo veľmi malý hrudník, keďže v ňom nie je žiadna tuková vrstva.

Používanie diét na chudnutie – buďte opatrní!Chudnutie vždy vedie k strate hmotnosti v oblasti hrudníka. Zaoblené ženské formy naznačujú prítomnosť tukového tkaniva - busta sa neobjaví „z ničoho".

Aby ste zväčšili hrudník, musíte spolu s masážnymi procedúrami použiť špeciálnu sadu fyzických cvičení na poprsie. Ale musí to robiť každý? Dievčatá veria, že malé prsia znižujú ich príťažlivosť v očiach opačného pohlavia. V skutočnosti je veľa mužov len fanúšikmi malého poprsia. Krásne držanie tela, nasadené ramená a zdvihnutá brada v prvom rade zvyšujú atraktivitu každého dievčaťa a na veľkosti jej poprsia niekedy veľmi nezáleží!